Projekts „Audio mācību materiāli pirmsskolas izglītībai – Kā Lupatiņi mācījās?”

No 01.02.2017. līdz 31.01.2019. tiek realizēts projekts „Audio mācību materiāli pirmsskolas izglītībai – Kā Lupatiņi mācījās?” (nosaukums angliski “Printed audio-learning materials for early childhood education – How the Shammies learned?”) ar projekta identifikācijas Nr. Est-Lat43.

Šis projekts tiek realizēts INTERREG Eiropa transnacionālās sadarbības programmas 2014.–2020.gadam ietvaros.

Projekta vadošais partneris ir Igaunijas uzņēmums "Digital Learning Systems", kas sadarbojas ar  Latvijas Universitāti, izdevniecību “Liels un mazs” (Latvija) un Tartu koledžu (Igaunija).

Projektā tiek izstrādātas audiogrāmatas latviešu, igauņu un angļu valodā pirmsskolas vecuma bērniem, kuru izstrādē tiek izmantoti Latvijā radīti tēli "Lupatiņi". Tehnisko risinājumu izstrādā Igaunijas partneri, bet zinātnisko un metodisko pamatojumu izstrādā Latvijas Universitātes un Tartu koledžas zinātnieki.

Projekta kopējais finansējums ir € 445 449.03, Eiropas Reģionālās attīstības līdzfinansējuma daļa ir € 370 725.41

Latvijas Universitātes kopējā projekta summa ir € 31 624.98, Eiropas Reģionālās attīstības līdzfinansējuma daļa ir € 18 974.98

Latvijas Universitātē projektu vada asoc.profesore Dr. paed. Linda Daniela.

Saistītās ziņas:

Ir apstiprināts jauns INTERREG projekts "Kā Lupatiņi mācījās"

Projekts „Audio mācību materiāli pirmsskolas izglītībai – Kā Lupatiņi mācījās?”

Projektā „Audio mācību materiāli pirmsskolas izglītībai – Kā Lupatiņi mācījās?” izstrādātas pirmās 3 grāmatiņas