LU akadēmiskās attīstības projekts „Promocijas procedūras un Pedagoģijas doktorantūras darbības nodrošinājums”

Projekta vadītāja: Dr. habil. paed., prof. Irīna Maslo

Projekta īstenošanas laiks: no 15.01.2008. līdz 15.12.2008.

Projekta mērķis: Promocijas procedūras un pedagoģijas doktorantūras padomes darbības nodrošinājums 2008. gadā.

Projekta īstenotāji: Pedagoģijas nozares promocijas padome, Pedagoģijas doktorantūras sekretārs.

2008. gadā uzsākta promocijas procedūra un aizstāvēti 10 doktorantu darbi (A. Fernāte, R. Birziņa, M. Marčenoka, I. Lūka,  A. Sokols, I. Margeviča, M. Čehlovs, D. Nīmante, G. Lapiņa, V. Roga).

Atbilstoši LU doktorantūras normatīviem apmaksāts pedagoģijas doktorantūras sekretāra darbs.

Sakarā ar to, ka 4 promocijas procedūras bija starptautiskas (A.Fernāte, A.Sokols, I.Margeviča, D.Nīmante) ar pieaicinātajiem Eiropas universitāšu recenzentiem (prof. Kari Smith, Bergenas universitāte, Norvēģija; prof. Conceptión Dominguez Garrido, UNED (Universidad Nacional de Educatión a Distancia), Madride, Spānija; prof. Thomas Hofsäss, Leipcigas universitāte, Vācija; prof. Rolf Carlson, Sporta un veselības zinātņu augstskola (The Swedish School of Sport and Health Sciences), Zviedrija), promocijas procedūrai izmantotie līdzekļi pārsniedza plānoto. Līdz ar to PDP darbības kārtējo izdevumu segšanai paredzētie līdzekļi tika pārcelti uz promocijas procedūras izdevumu segšanu (sociālais nodoklis).